Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści i nieuczciwe Firmy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez anna, 1 marca 2010 r. o 21:28
Ale dom i place ma do zlicytowania w Białej Podlaskiej przy Żwirki i Wigury 10B. Są chętni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich cala rodzina mikucewiczow ma komornikow a zyc trzeba to zobaczcie jak sobie elegancko wszystko obeszli .Firma Martex Mikucewicz Marta to prężnie rozwijająca się firma poszukująca pracowników fizycznych na już jak i typowo budowlanych mile widziani studenci także inne osoby.  Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu telefonicznego tylko i wyłącznie.   cam tresc ogloszenia z 17 czerwca z bylej tablicy. I co wy na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadziu Mikuś mądry bo papiery budowlane kierownika budowy wykorzystuje do nielegalnego zarabiania kasy. W zeszyt budowy nauczył się wpisywać głupoty warszawiakom i rąbie za to kasę. Do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, gdzie on będzie teraz mieszkał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie, Mikucewicze, nie są już członkami naszej społeczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!!! Pojawił się nowy oszust w Białej Podlaskiej. Nazywa się Adam K. gmina Drelów. Naciąga sklepy i firmy na przedłużony termin płatności
Ostatnio edytowany 13 lutego 2015 r. o 13:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździ jeepem wiśniowym anglikiem , gruby, łysy, niewysoki  i łańcuch na szyi? To ten sam. Grzeczniutki w obejściu, zgodny i obiecujący uczciwość i dalszą współpracę.Wiecie co należy z nim zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadziu Mikucewicz podobno nadszczerbiony przez ruskich. Pokłócili się o rozliczenia za fajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździ jeepem wiśniowym anglikiem , gruby, łysy, niewysoki  i łańcuch na szyi? To ten sam. Grzeczniutki w obejściu, zgodny i obiecujący uczciwość i dalszą współpracę.Wiecie co należy z nim zrobić.
Tak to prawda zostaliśmy przez niego oszukani 3 lata temu dziwię się, że jeszcze nie siedzi. chętnie nawiąże kontakt z ludzmi oszukanymi przez niego. Usadzmy tego złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem gdzie mieszka ten grubas razem ze swoją konkubiną w okularach gmina drelów  powiat bialski biała podlaska .Też mi nie zapłacił kasy .Dodatkowo zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy tzn wpłać kilka tysięcy a załatwię ci samochód -wirtualny
Ostatnio edytowany 13 lutego 2015 r. o 13:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda zostaliśmy przez niego oszukani 3 lata temu dziwię się, że jeszcze nie siedzi. chętnie nawiąże kontakt z ludzmi oszukanymi przez niego. Usadzmy tego złodzieja.
Też zostałem przez niego oszukany Dziwi mi to że policja nic nie robi zgłaszam to i tyle mojego jeszcze uprzedzili mi że jak będę jego nachodzić i żądać kasę to mnie posadzą bo jest jakiś paragraf ta to paranoja nasze prawo jest    a jak wsza sprawa wyjaśniła się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zostałem przez niego oszukany Dziwi mi to że policja nic nie robi zgłaszam to i tyle mojego jeszcze uprzedzili mi że jak będę jego nachodzić i żądać kasę to mnie posadzą bo jest jakiś paragraf ta to paranoja nasze prawo jest    a jak wsza sprawa wyjaśniła się
W tej sprawie trwa dochodzenie policyjne.Jest oskarżony przez wielu oszukanych z różnych części Polski. Ostatnio podczas przesłuchania oszust rozbrajająco oświadczył, że leczy się psychiatrycznie i nie do końca świadomy jest tego co robi. Więc POLICJA powołała biegłego psychiatrę by stwierdził czy Adam jest chory psychicznie czy nie. Opinia psychiatry ma być wydana do końca lipca 2015r. Tyle na dziś, rylec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sprawie trwa dochodzenie policyjne.Jest oskarżony przez wielu oszukanych z różnych części Polski. Ostatnio podczas przesłuchania oszust rozbrajająco oświadczył, że leczy się psychiatrycznie i nie do końca świadomy jest tego co robi. Więc POLICJA powołała biegłego psychiatrę by stwierdził czy Adam jest chory psychicznie czy nie. Opinia psychiatry ma być wydana do końca lipca 2015r. Tyle na dziś, rylec
Mnie też okradł, wynająłem mu dom koło Pucka a właściwie jego konkubinie elwirze karwowskiej. włamał się na poddasze i okradł mnie zalegał z czynszem razem wszystko dało ponad 30000 zł prokuratura umorzyła śledztwo. Za mała szkodliwość czynu. Wydałem kilka tysięcy na prawnika i zrezygnowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze go nie zamkneli .Czemu prokurator nic nie robi.A guwniarz nadal bedzie robil ludzi w balona razem z ta karwoska.Za kradzierz batonika wsadzaja do pierdla a tu tysiace zlotych i nic .cos mi tu niegra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W białej jest duzo nie uczciwych pracodawcow miedzy innymi Pub66 na kolejowej.Cropp w rywalu'horyzont ubezpieczenia mozna by wymieniac i wymieniac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O teraz grubas wymyslil ze nie wie co robi.to niech zamkna go w tworkach pod obserwacja.A ciekawe czy konkubina jego elwira wie co robi czy tez nie wie.Dlaczego policjia nic nie robi .na pomorzu ilu oszukali .w bialej podlaskiej .w miedzyrzecu i jego okolicach .jak by pokazano ich zdjecia publicznie w gazecie ludzie by wiedzieli ze to oszusci i nie nabierali sie na bajki Nierobow.Co sie dzieje gdzie sie podziala Prokuratora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O teraz grubas wymyslil ze nie wie co robi.to niech zamkna go w tworkach pod obserwacja.A ciekawe czy konkubina jego elwira wie co robi czy tez nie wie.Dlaczego policjia nic nie robi .na pomorzu ilu oszukali .w bialej podlaskiej .w miedzyrzecu i jego okolicach .jak by pokazano ich zdjecia publicznie w gazecie ludzie by wiedzieli ze to oszusci i nie nabierali sie na bajki Nierobow.Co sie dzieje gdzie sie podziala Prokuratora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie omijajcie z daleka tych Mikucewiczów. Cała rodzina ma sprawy komornicze. Wierzyciele kolejni się zglaszają. Podobnie jest z Łuciukiem na Sidorskiej. A i Bialskie Meble czasem wpadają do komorników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga i omijac z daleka na malego grubasa Adama kiryle wiek 28 lat z lancuchem na szyi typu chinska pilarka.oraz na jego konkubine karwoska elwira wiek 26 lat .chuda anorektyczka .To Oszusci i Zodzieje Uwaga na ta parke jezdza angielskim czerwonym jeepem lub audi srebnym w kombi na angielskich numerach .Zamieszkuja we wsi sokule powiat bialski biala podlaska gmina drelow Uwaga!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie prokuratura? po jego stronie w mojej sprawie umożyli sprawę za mała szkodliwość czynu 30000,- zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...